25.02.2017

Retrospekcja – Audio Video Show

Print

 


Targi Audio Video Show należą do moich ulubionych z racji hobby. Od wielu lat listopad to dla mnie wyjątkowy czas. Przed imprezą odsłuchuję ulubione płyty. Oglądam wielokrotnie listę firm promujących swoje najlepsze produkty ze świata Hi-End. Planuję gdzie usiądę i w jakiej kolejności odtworzę playlistę. Przez lata współpracy z forum DiyAudio.pl udało mi się poznać najbardziej czynnych działaczy w realu oraz dzięki nim poznałem świat Hi-Endu od tzw. „kuchni”. Moje hobby dzięki temu ewoluowało na kolejny wyższy poziom.

Następny krok był oczywisty. No i stało się. W 2015r dzięki zaufaniu chłopaków z DiyAudio.pl oraz dzięki uprzejmości głównego organizatora imprezy AVS Adamowi Mokrzyckiemu, po raz pierwszy w historii na wielkiej prestiżowej imprezie – 2 największej w Europie tego typu, spośród ponad 160 komercyjnych firm pojawił się jeden niekomercyjny pokój miłośników muzyki. Ekipa przedstawicieli forum DIY. DiyAudio to największy Polski serwis poświęcony w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.

Zabawa była przednia, wspomnienia bezcenne. Nie mogło być inaczej jak powtórzenie wydarzenia w roku 2016. Wzbogaceni o doświadczenie oraz z mocniejszymi projektami postanowiliśmy po raz kolejny pokazać się od najlepszej strony. Pokój DiYAudio.pl w 2016r wyglądał bardziej profesjonalnie oraz co najważniejsze grał na wyższym poziomie.


Rok 2016 był szczególny również z innego powodu. Bardzo się cieszę, że oprócz realizacji hobby, prezentacji forum DiyAudio.pl mogliśmy czynnie wesprzeć całą imprezę Audio Video Show jako Pearls Models. 10 hostess Pearls Model witało wszystkich gości wchodzących na obiekty gdzie odbywała się impreza. Dzięki sprawnemu przywitaniu, wskazaniu optymalnej drogi zwiedzania oraz założeniu opaski udało się znacznie zmniejszyć kolejki do wejścia na Stadion Narodowy oraz Hotel Sobieski. Nasze śliczne hostessy przyłożyły małą cegiełkę do rewelacyjnej  całości trudu w przygotowanie tak dużej imprezy jak AVS. W tym miejscu zatrzymam się na chwilę i podziękuję Adamowi Mokrzyckiemu – głównemu organizatorowi imprezy za wieloletni trud w organizację całości. Impreza z roku na rok jest większa i zawiera więcej płaszczyzn dla zwiedzających jak i audiofili. Bardzo się cieszę, że Pearls Models może wspierać tak duży projekt. Kilka zdjęć poniżej.

Na zakończenie pozdrawiam całą ekipę forum DiyAudio.pl i do zobaczenia za rok! 🙂

Karol Gackowski