14.05.2017

Pokaz Mody – Pearls Models

Dzień 14 maja upłynął w naszej Agencji pod znakiem pokazów mody. W tym dniu Galeria Solna obchodziła swoje IV Urodziny, a udział naszych Modelek i Modeli w pokazie mody uświetnił ten Event.

Liczba modelek ? pięć, modeli ? trzech. Łącznie osiem osób. Dwa wyjścia, w każdym po osiem stylizacji. Łącznie szesnaście.

Godzina 8:00 rano, Joanna ? szefowa Agencji, zebrała część modelek z Torunia i pojechała do Inowrocławia po to, aby o 8:55 ? Paulina jako pierwsza mogła zasiąść na fotelu Szefowej Marketingu Galerii Solnej, Marty Libertowskiej ?pod pędzel? Anny Kolaska ? wizażystki (https://www.facebook.com/Anna.Kolaska.Makeup/). W tym czasie Natalia pod okiem Stylistki Ana Pelicana (https://www.facebook.com/anapelicana/?fref=mentions) mierzyła przygotowane dla niej stylizacje.

Około godziny 12:00, pod opieką Karola z Agencji – dojechały do nas kolejne osoby ? Martyna, Klaudia, Bartosz i Mikołaj. Dwie godzinki później na ?pokładzie? mieliśmy już cały skład ? dotarła Joanna oraz Tomek.

Po przymiarkach oraz makijażach nadszedł czas na próbę choreograficzną ? niestety nie udało się tego zrobić na scenie, ze względu na trwające pokazy i zabawy dla dzieci, ale? poradziliśmy sobie! Doświadczenie organizatorów oraz Modelek i Modeli zrobiło swoje. Tego dnia miał miejsce również Finał Konkursu ?Łap Nagrody? obsługiwany przez cztery nasze hostessy.

Godzina 16:40 ? pierwszy pokaz, drugi ? 17:30. I koniec. Wszystko poszło po naszej myśli? a nawet lepiej! Jesteśmy zadowoleni i z miłą chęcią podejmiemy się kolejnych zleceń!