2.07.2017

Męski styl to szczegóły.

Męski styl to szczegóły. Współczesny mężczyzna jeśli chce dobrze wyglądać wystarczy, że skupi się na szczegółach. Nie są to konieczne markowe metki czy loga, które zajmuje 3/4 powierzchni T-shirta. Nasza indywidualność to nasz osobisty styl, który sami sobie tworzymy.

Dodatki:
Nie musimy obwieszać się sznurami koralików, łańcuszków czy innych świecidełek. Najczęściej wystarczy drobiazg, mały szczegół, który w promieniach słońca nie oślepia blaskiem, lecz nawet mało zauważalny idealnie wkomponowuje się w nasz styl.
Okulary przeciwsłoneczne. Powiem tak: Nie wyobrażam sobie nie mieć ich przy sobie…

Nogawki:
Spodnie nie muszą być od najlepszych projektantów. Najważniejsze aby były dobrze noszone. Współczesne trendy „podwijają nasze nogawki”. Nie mogłem się przełamać aby pokazać kawałek kostki. Muszę przyznać, że jeśli widzę zimą biel śniegu a na nim gołą nogę z podwinięta nogawką, to jest to dla mnie osobiście dziwne, lecz wiosną i latem sam wdrażam w swoją codzienność ten styl- I DOSKONALE SIĘ Z TYM CZUJĘ.


Tatuaż:
Fakt – to nie jest sezonowa ozdoba. To cześć nas. Tatuaż to również cześć naszego stylu. Jeśli jest przemyślany to możemy go pięknie nosić i prezentować światu. Nawet kawałek, który jest widoczny spod garderoby może zdobić i intrygować.

Fryzura:

To dla mnie kropka nad „i”. Podstawą jest by była zadbana. Z fryzurą można łatwo przekoloryzować swój styl… lecz nie o to w tym chodzi. Dobrze wystrzyżone włosy, czyste i zdrowe to nasza wizytówka.
Zarost:
Nie wystarczy go zapuścić. Należy o niego dbać: myć szamponem do zarostu, nawilżać i sprawić sobie mały podręczny grzebień aby regularnie go wyczesywać. Jak widzicie nie piszę o najpopularniejszych markach, kolorach itd. Zwróciłem wam uwagę na rzeczy małe w swej wielkości.
Mógłbym zaprezentować tu markowe kurtki, spodnie i buty… ale po co? Chciałem Wam ukazać jak wiele możecie pokazać światu będąc po prostu sobą.

Ariel Mrowiński