3.09.2017

Pożegnanie Lata – Myślęcinek 03.09.2017

Dnia 03.09.2017 mieliśmy przyjemność po raz kolejny zasilić ekipę „pomarańczowych” podczas Pożegnania Lata w Myślęcinku, czyli firmę Orange Polska.

Dostaliśmy od klienta specjalne zadanie. Mieliśmy zapewnić dodatkowe niestandardowe niespodzianki dla zwiedzających bydgoszczan.

Hmmm. Co można zapewnić na imprezie gdzie już jest wszystko w całości przemyslane? Koncert Margaret, Soun n Grace, występy ekipy Bella Fitness.

Na szczęście nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i jesteśmy w stanie sprostań każdemu zadaniu.

Postawiliśmy na 2 wyrafinowane rozrywki. Specjalne hulajnogi oraz występ utytułowanej Violetty Pryłowskiej z podopiecznymi – Kaliną Zygowską oraz Eweliną Zapałą.

Hulajnogi jakie są udostępniana przez Piotra Kluszczyńskiego są dość niestandardową rozrywką, która dopiero wchodzi na rynek Polski. Za granicą sprzęt jest już rozpoznawalny i cieszy się sporą popularnością. Nietypowy kształt pojazdów umożliwia wygodne i bardzo szybkie przemieszczanie się po terenia zarazem zapeniając sporo frajdy i adrenaliny jak ktoś zdecyduje się zjechać z asfaltu 🙂

Podczas wrześniowej imprezy udostępniliśmy 6 hulajnog dla zwiedzających. Bardzo dużym zainteresowaniem sprzęt cieszył się wsród młodzieży, choć strarsi też próbowali swoich sił.

Najbardziej wyczekiwanym momemntem naszej imprezy był niewątpliwie specjalny pokaz fitness prowadzony przez Violettę Pryłowską. Pokaz z udziałem podopiecznych oraz naszych wysportowanych hostess będzie można obejrzeć na krótkim filmiku którego postanowiliśmy nagrać z użyciem drona.

Udało się zebarć wokół klienta sporą klientele i wspólnie z bydgoszczanami miło spędzić ten dzień.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego fascynującego dnia.

Karol Gackowski