13.11.2017

Zarost – to styl życia.

Zarost to nie moda – zarost to styl życia. Zapuszczam brodę!!! Taka myśl pojawiła się w głowie każdego z nas. Niektórzy ambitnie dążą do celu, inni natomiast poprzestają na pomyśle. Kolorowe magazyny, internet, reklamy… sprawiają, że każdy myśli żeby zostać „brodaczem”. By dumnie nosić zarost trzeba się postarać, gdyż wymaga to ciężkiej i systematycznej pracy.

Regularne strzyżenie. Nasz zarost to nasza wizytówka. Należy regularnie go strzyc. Jeśli nie mamy możliwości korzystania z usług profesjonalisty należy samemu systematycznie dbać o naszą brodę. Odpowiednia długość, nadanie kształtu, uwydatnienie linii ust… to kilka bardzo istotnych aspektów do idealnego wyglądu.

Pielęgnacja: Szampon, odżywka, olejek, pasta, grzebień, krem… to rzeczy, które powinny znaleźć się w męskiej kosmetyczne brodacza, i nie jest to przesadna dbałość lecz wręcz priorytet każdego kto chce nosić zarost. Pod zarostem znajduje się skóra, która wymaga pielęgnacji, odpowiedniego nawilżenia i regularnej dbałości. Zdrowa skóra to zdrowy zarost!!! Nie wystarczy po prostu chęć posiadania brody. Pamiętajmy, że należy ja nosić z dumą a by było to możliwe dbaj o nią. Wówczas nie zależnie czy będziesz miał na sobie garnitur czy jeansy i t-shirt – Twój zarost będzie idealnie komponował się z całością i będzie dodatkiem do Twojego wizerunku.

Ariel Mrowiński