22.07.2018

Pokaz mody Marki DeVu Diana Walkiewicz

Marka WWW DEVU COM PL Diana Walkiewicz słynie z pięknych i kobiecych projektów sukien wieczorowych💃, biznesowych, koktajlowych i ślubnych👰. Wszystkie projekty pozwalają na wydobycie z KOBIETY tego, co najwspanialsze👸. Każda sukienka👠 jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, a niestandardowe fasony i kolory tworzą spójną całość👑.

Wrześniowy POKAZ MODY odbędzie się w klimatycznych wnętrzach nowoczesnego biurowca w Warszawie przy ulicy Postępu 14🏙. Prace nad pokazem przebiegają bardzo intensywnie i żywiołowo💥🔥.

Budowa Eventu od A do Z przy wsparciu gwardii Ludzi👨🏼👩🏻👴🏻👱🏼👮👷🏻 – powoduje, że czuję się „jak ryba w wodzie🐟„, zaś poczucie obowiązku i odpowiedzialności za każdy najmniejszy szczegół motywuje i pcha mnie do działania.

Przed Nami spektakularne widowisko połączone ze spotkaniem Ludzi Biznesu👀oraz występami artystycznymi🎼🎤, które uświetnią Wydarzenie. To magiczne show z pewnością zapadnie w pamięć zgromadzonym Gościom📸📹.

Weź udział w naszej Przygodzie i stań się Częścią DeVu Fashion Show – FAB Residence & P14! Potencjalnych Sponsorów oraz Partnerów chcących zaprezentować swoją Firmę/Markę zachęcam do kontaktu – tel.605-453-225, e-mail: joanna.jankowska@pearlsmodels.com

W tym ekskluzywnym Wydarzeniu, które prowadzić będzie Krzysztof Ibisz weźmie udział 20 najpiękniejszych MODELEK👯 wyselekcjonowanych podczas CASTINGU w dniu 28 lipca.

Modelki💇🏻🙎🏻 zainteresowane udziałem w Pokazie zapraszamy na CASTING. Szczegóły w Wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/186896988669257/