Nasz Zespół

 

Nasz Zespół tworzą:

Joanna Jankowska – właściciel Agencji

Jeśli pasja przeradza się w pracę, a praca staje się biciem serca, to czego trzeba więcej by każdy pokaz mody, konkurs piękności czy event były tym czego oczekujemy. Młoda i ambitna z doświadczeniem… Taką reżyserką i koordynatorem w Pearls Models jest Joanna – która kieruje się w swojej pracy organizacją i komunikacją wspieraną profesjonalnym podejściem do każdego tematu indywidualnie. Jej życiową misją jest pomaganie młodym osobom w spełnianiu marzeń związanych z branżą modelingową oraz wspieranie firm, które działają lub chcą działać na rynku modowym.

Magister dwóch kierunków studiów: socjologii i administracji (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu).
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży – pracowała jako modelka, fotomodelka, hostessa, manager eventów/supervisor imprez modowych.

tel. 605-453-225

e-mail: joanna.jankowska@pearlsmodels.com

fanpage: https://www.facebook.com/JankowskaConnect/

 


Karol Gackowski 

Wielki człowiek o jeszcze większym sercu do modelingu. Znakomity negocjator i pomysłodawca projektów. Kreatywny człowiek, a zarazem bardzo komunikatywna dusza do rozmów. W dążeniu do celu zawsze kieruje się sercem i intuicją, które owocują obustronnie zarówno po stronie klienta, jak i firmy. Pasjonat dobrego sprzętu audio. Od 2 lat organizator pokoju wystawowego dla największego forum audio w Polsce ? diyaudio.pl na Targach Audio Show w Warszawie. Od 10 lat pracuje bezpośrednio z klientem na rynku polskim, jak i za granicą. Człowiek sukcesu na którym można polegać .

tel. 663-235-700

e-mail: karol.gackowski@pearlsmodels.com

http://karolgackowski.pl


Michał Tomaszewski 

Fotograf Pearls Models jaki powinien być? Można by było wymyślać milion cech… my stawiamy na kilka bardzo ważnych dla nas. Pierwszą będzie równowaga miedzy artyzmem a fotografią, która często fotografowie przekraczają bez wyczucia smaku. Drugą – komunikatywność w relacjach z nutą humoru, który zawsze pomoże w sesjach kierować się kreatywnym podejściem. Trzecia cecha to wieloletnie doświadczenie i otwartość na świeże spojrzenie w modę, bo przecież moda jest w kratkę i zmienia się z roku na rok. Taki jest nasz fotograf Michał Tomaszewski. Tym razem zamiast rozpisywać się na jego temat polecamy rzucić okiem na prace z sesji fotograficznych, które idealnie zastąpią tekst.

tel. 501-983-472

e-mail: warsztatymody@gmail.com

https://www.facebook.com/Warsztatymody/


Ariel Mrowiński

Ariel na co dzień pracuje w Placówce Socjalizacyjnej w Aleksandrowie Kujawskim. Od pięciu lat jest tam wychowawcą. Od lat jednak pasjonowało go fryzjerstwo i postanowił spełnić swoje marzenie. Zaczął kształcić się w tym kierunku, by prowadzić w pełni perfekcyjny blog o włosach, pielęgnacji, fryzurach. Od zawsze chciał zostać blogerem i emocje przelewać na papier. Jego pasją, od ponad dwóch lat, jest fryzjerstwo i nie przez przypadek usłyszał o fundacji Rak’n roll, która także dla kobiet chorych na nowotwór tworzy peruki. Włosy można oddawać w wielu zakładach, najczęściej ścięcie jest wówczas bezpłatne.

Artysta fryzjer, jest niezbędną częścią każdej sesji i pokazu mody w agencji Pearls Models. Zapraszamy do wpisów na blogu.

https://hairstorymrovinsky.wordpress.com/


 

Beata Weber

Nazywam się Beata Weber, a nazwa mojego bloga modowego „Alterations” oznacza „zmiany”. Blog powstał z myślą zamieszczania wpisów z przeróbkami ubrań. Z czasem jednak przekształcił się. Obecnie zamieszczam tu swoje stylizacje (do których w dalszym ciągu wplatam rzeczy przerobione) i piszę o modzie. Równolegle prowadzę bloga lifestylowego modnapora.pl, na którym przeważają porady modowe.

e-mail: alterations.passion@gmail.com

https://alterations-passion.blogspot.com

 


Tomasz Kelak  T.MUSZ™ XCIII

 Graphic Designer. Freelancer. Jednoosobowy zespół. Projektant dziesiątek LOGO i znaków graficznych. Współpracujący z wieloma wschodzącymi markami.

Zdolny, utalentowany, tak mówią o mnie inni, jaki jestem naprawde, tego nie wiem nawet ja. Postrzegam się jako osobę ambitną lecz skrajnie krytyczną wobec siebie, często niedoceniającą swoich możliwości, lecz mimo to staram się być jak najbardziej  precyzyjny w swojej pracy.

Głównie zajmuję się fotografią portretową i produktową, jak również projektowaniem grafiki reklamowej oraz grafiką artystyczną.

+48 573 425 286
TomaszKelak@gmail.
www.facebook.com/exac.s
www.facebook.com/TIMUSZXCIII